Jdi na obsah Jdi na menu

Centrální vysavače

Vysávání vašeho domova Vás určitě bude bavit s centrálním vysavačem.

  

spiace-dieta.jpg    

Centrální vysavač je zdravotní pomůcka, která zvýší kvalitu ovzduší ve vysávaných prostorech.

Dnešní technologie umožňuje vysávání bez zbytečného víření prachu, zvýšeného hluku, a co je podstatné s 99% účinností vysávání. To všechno díky centrálnímu vysavači, který se velmi rychle stal oblíbeným domácím spotřebičem v rodinných domech, penzionech, hotelech, ale i ve výrobních halách a administrativních budovách.

Stačí jen zasunout hadici do vysavačové zásuvky a všechny povysávané nečistoty mizí potrubím mimo uklízené prostory. To všechno bez nutnosti přenášení těžkého přístroje na elektrické šnůře, protože samotný vysavač je umístěný v technické místnosti nebo v garáži.

                                                     automatik_dfdv150.jpg

 

 

Standardně se montují vysávače pro suché i mokré vysávání. Při  mokrém vysávání není nutné vysypávat prachový kanystr, protože povysávané smetí je spláchnuto automaticky do kanalizace. Na trhu existuje i mnoho "chytrých" doplňků - podlahová štěrbina VacPan (odsávání špíny v soklu kuchyňské linky nebo v předsíni), DrawerVac (uklízení pracovní desky), VROOM (hadice ve skříňce), Wally Flex (hadice na zdi), hadice ve zdi (hadice se zasunuje podtlakem do potrubního  rozvodu).

 

 

 

 Máte zájem o cenovou nabídku centrálního vysavače?

 

Chcete se podívat na naši nabídku centrálních vysavačů a dalšího příslušenství?